İzmir Tahta Bacak Gösterisi

Tahta bacak gösterisi ile etkinlikleriniz daha farklı ve sıra dışı oluyor. Aynı zamanda organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Renkli animasyon gösterileri ile tüm misafirlerinizin eğlenceli ve keyifli bir zaman geçirmesini sağlıyoruz.

Tahta Bacak Gösterisi Nedir?

Tahta bacak gösterisi, ilgi çekici kostümler ve makyaj yapan, iki metreye kadar profiller üzerinde yürüyen animatörler tarafından yapılan bir animasyon gösterisidir. Tahta bacaklı adamlar, tahta bacak gösterisini yapan animatörlerdir. Tahta bacaklı adamlar, organizasyon ve etkinliğin konusuna ve konseptine uygun bir kostüm giyer ve misafirlerin ilgisini çekecek şekilde makyaj yapar, aksesuar takar. Tahta bacakları ile ilginç şovlar yaparak, organizasyonlarınızın ilgisini çeker.

Tahta Bacak Gösterisi Nasıl Yapılır?

Profesyonel ve deneyimli animatörlerimiz sayesinde yapılan ve gerçekleştirilen tahta bacak gösterileri, uzun adam veya uzun bacaklı adam gösterisi olarak da anılmaktadır. Firmamız her zaman her türlü etkinlikte profesyonel ve tecrübeli tahta bacak animatörleri ile hizmet vermektedir. Güvenlik sebebi ile yeni nesil mekanik bacaklar kullanmaktadır. Mekanik bacakları istenilen boyutta ayarlanabilmesi ve tahta bacağa göre çok daha güvenli bir animasyon malzemesi olduğu için firmamız tarafından tercih edilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli olan animatörler sayesinde uzun bacakları üzerinde yürürken, aynı zamanda uzun bacakları üzerinde dans gösterileri yapabilmektedirler. Farklı yürüyüş tarzları ve farklı dansları ile herkesin küçük, büyük herkesin dikkatini çekmektedir. Bu sebeple en fazla tercih edilen animasyon gösterilerimizden birisidir.

Tahta Bacak Gösterileri Hangi Etkinliklerde Kullanılabilir?

Açılış organizasyonu gibi etkinliklerde, açılışın yapılacağı mekanın önünde ilan ve broşür dağıtımı yaparak, kendine özgü yürüyüşü ve eğlenceli dansları, gösterileri ile mekanın açılışına olan ilgiyi arttırır. Doğum günü organizasyonu, şenlik, piknik gibi etkinliklerde sihirbaz, palyaço ve kostümlü karakterlere eşlik eder, renkli bir animasyona katkı sağlar. Aynı zamanda sünnet, düğün ve kına gecesi organizasyonlarda eğlence etkinliklerinde sıra dışı bir karşılama sağlayarak, misafirlerinize eğlenceli bir gösteri sunarlar. Hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden tahta bacak gösterisi organizasyonların aranılan ve sıra dışı animasyonlarından biridir. Her türlü organizasyonlarda tahta bacak gösterisine yer verilebilir, hem çok konuşulan hem de tüm ilginin sizde olacağı keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

Tahta Bacak Gösterisi, Animasyon Hizmeti

Firma olarak çeşitli animasyon hizmeti vermekteyiz. Açılış organizasyonları, firmanızın tanıtım etkinlikleri, yıl dönümleri, doğum günleri gibi daha birçok etkinlikler için çok fazla tercih edilen İzmir tahta bacak gösterisi için internet sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda tahta bacak gösterilerini birçok animasyon gösterileri ile zenginleştiriyoruz ve misafirlerinize heyecan dolu bir gösteri sunuyoruz. Profesyonel animatörlerin sunduğu gösteriler ile yapmış olduğunuz etkinlikler hiç unutulmayacak ve yıllarca konuşulacaktır. İnternet sayfamızdan veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak organizasyonlar için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.