İzmir Sünnet arabası

Sünnet, her Müslüman erkek çocuğunun için yapılması geren bir dini görevdir. Çocuklarımızı sünnet yaptıracağımız zaman, onların ve misafirlerimizin eğlenebilmeleri için çeşitli organizasyonlar planlarız. Firmamız sizler adına tüm organizasyonu en iyi şekilde yaparak, çocuklarınızın unutamayacağı anlar yaşamasına sağlamaktadır. İzmir sünnet arabası hizmetlerimizde, sizlerin tercihlerine göre, her türlü arabamız bulunmakta ve sizin istediğiniz tarzda süslemeler yapılmaktadır. Tüm sünnet organizasyonlarınız, gezi konvoy planlamaları, eğlence oyunları, yemek organizasyonları dahil tüm işlemler tarafımızdan en uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Konvoy Programı

İzmir sünnet arabası gezi programlarını sizin istediğiniz saate göre ayarlamaktayız. Konvoy programımızda, geziye katılacak olan gençler ve çocuklara Türk bayrakları dağıtılmaktadır. Gezi esnasında, sünnet olacak olan çocuğunuz, taht üzerine oturtulur ve güçlü kişiler tarafından omuzlara kaldırılarak, mehter marşı eşliğinde, önde davulcu, arkada bayrak taşıyan gençler bulunur ve bu şekilde gezdirilmektedir. Daha sonra araçlar ile tura çıkılır ve şehrin bazı bölgelerinde konvoy halinde tur atılır. Konvoy sonrasında ise misafirlerin eğlenebilmeleri için, yöresel müziklerden oluşan oyunlar oynanmaktadır. Düğün yerinde çeşitli aktiviteler yapılarak tüm misafirlerin ve çocukların eğlenmeleri sağlanır.

Gezi Arabası

Düğün ve sünnet gibi önemli günlerin hatıra olarak kalabilmesi, unutulmaz anların yaşanabilmesi için, izmir sünnet organizasyonu işlemlerinin her aşamasını özenle hazırlamaktayız. Özellikle sünnet düğünlerinde, müşterilerimize klasik otomobillerimizi önermekteyiz. Klasik otomobillerimiz kiralayarak, onları en uygun şekilde süsleriz ve düğün boyunca kullanmanızı sağlarız. Klasik araçların estetik güzellikler, herkeste unutulmaz bir görsel anı bırakacaktır. Klasik araçlar her görenin büyük ilgisini çekecek ve sünnetinize olan ilgiyi artıracaktır.

Araç Kiralama

Özel günleriniz için üstü açık klasik araç kiralarken dikkat etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Bunlar, aracınızın dış görünümü, boyası, nikelaj aksamı ve iç deri döşemelerinin renk uyumu olmalıdır. Klasik araba kiraladığınızda, aracı kullanacak şoförün ve müzisyenlerin kıyafetleri aracın rengine uygun olmalıdır. Özellikle sünnet düğünleri için çocuğun oturacağı tahtın olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Taht olarak kullanılması için sıradan bir koltuk konulmamış olmalıdır. Kiralanan araçların mutlaka sigortası bulunmalıdır.

Organizasyon

Firmamız uzun yıllardır, İzmir bölgesinde birçok özel günler için çeşitli organizasyon hizmetleri yürütmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli hizmetler vermeye çalışmaktayız. Sünnet düğünleriniz için, en güzel klasik araba modellerimiz ile çocuklarınızın gezdirilmesini sağlamakta ve chevrolet marka 1964 model kırmız renkli üstü açık aracımızı sizler için en uygun şekilde süslenmektedir. İsteyen müşterilerimize araçlarımız şoförlü olarak kiralanmaktadır. Ayrıca farklı model ve renklerde de çeşitli klasik araba modellerimiz bulunmaktadır. Süslemelerde araç önüne büyük bir çiçek demeti konularak aracın görüntüsüne uygun süsleme yapılmaktadır. Tüm organizasyon işlemleriniz için bizlere telefon ile ulaşabilir, yerimizde araçlarımızı görerek, organizasyon tarihinize en uygun olan aracımızı kiralayabilirsiniz. Tüm araçlarımız sünnet arabası olabilecek özelliklere sahiptir.