İzmir Profesyonel DJ Kiralama

Birçok müzik odaklı etkinlik için profesyonel DJ kiralama hizmetleri araştırması yapılmaktadır. Ayrıca bu araştırma yapılırken, DJ ekipmanları kiralama konusunda da yapılan araştırmalara yer verilmektedir. İzmir DJ kiralama konusunda kalite ve güven sunan firmamız, hem DJ hem de DJ ekipmanları kiralama açısından birçok seçeneğe yer vermektedir.

Organizasyonlara Göre Paketler

DJ kiralama ve profesyonel DJ ekipmanları konusunda firmamız, birçok müşteriye özel ürünler sunmaktadır. Profesyonel ses ve ışık sistemlerini bulabileceğiniz firma kataloğumuzda, farklı organizasyonlara ilişkin paket seçenekleri de bulabilirsiniz. Bu paket seçenekleri, ses ve DJ ekipmanları konusunda sizlere organizasyonlarınıza özgü özelliklerle sunulmaktadır.

Kalifiye bir ekiple birlikte İzmir DJ ekipmanları, elektro ses, D&B ses veya JBL seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Ses ve Mixer Ekipmanları

Partiler, konserler, düğünler, nişan kutlamaları gibi farklı organizasyonlara ev sahipliği yapacaksanız kalifiye bir ekiple bu organizasyonları yönetmeniz gerekir. Bir eğlence organizasyonunun olmazsa olmazı da, DJ ve DJ ekipmanlarıdır. Eğlenceye hareket katacak kaliteli müzikler ile, renkli bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz.

Yapacağınız organizasyona göre ürün yelpazemizde DMJ 2000, Technics 1200 Turntable, CDJ 2000, Numark iPod DJ ürünleri veya CDJ 900 Nexus gibi profesyonel ve öncü ekipmanları bulabilmektesiniz. Ayrıca JBL, D&B veya elektro ses konusunda da pek çok çözümlemeyi İzmir DJ temini ile firmamızda bulabilirsiniz.

Temel Ses Sistem Paketleri

Temel bir ses sistemi paketinde yer verdiğimiz birçok ekipman bulunmaktadır. Mixer, kablolu ya da kablosuz mikrofonlar, hoparlör kabinleri ve DJ kabinleri temel ses sistem paketlerimizin içeriğini oluşturur. Ayrıca sis makinesi, LED ışıklar, DMx denetleyiciler de ses sistemi paketlerine dahil edilebilmektedir. Böylelikle düzenlenecek organizasyona göre farklı özellik seçeneklerine de sahip olmanız firmamız tarafından sağlanabilmektedir.

Organizasyonunuzda konuklarınızı eğlendirecek kalifiye DJ’lerin bulunması, ortama hareketlilik ve kaliteli müzikle birlikte gelen bir eğlence sağlayacaktır. Bu, organizasyonun unutulmaz olmasını sağlamanın yanı sıra, kaliteli müziklerle ve deneyimli ekiplerin yardımıyla konuklarınızın da iyi vakit geçirmesini sağlayacaktır. Düğün, nişan, parti, sünnet, doğum günü gibi hemen hemen her etkinlik için DJ ekiplerimizi kiralayabilirsiniz.

Kiralama ve Kullanım Süreçleri

DJ ekipleri ve DJ ekipmanları kullanım ve kiralama süreçleri genellikle günlük olarak işlemektedir. Fakat birkaç gün sürebilecek olan konser veya açık hava etkinlikleri ve festivalleri gibi organizasyonlar için, haftalık kiralama seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bütün ekipmanlar ve temin ettiğimiz sistemler, sizlerle buluşmadan önce ses deneylerinden geçirildiği için, teknik arızalar kullanımlar dahilinde söz konusu olmamaktadır. Kiralama talimatınızdan sonra teslimat ve 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri desteğimizle birlikte teknik destek de alabilirsiniz.

Sizlere özel sunduğumuz fiyat tekliflerimizden yararlanarak, ihtiyacınız süresince ekiplerimizi ve ekipmanlarımızı kiralayabilirsiniz. Böylelikle unutulmaz bir organizasyona imzanızı firmamızın güvenilir ve kaliteli yapısı ile atabilirsiniz.