İzmir Patlamış Mısırcı – Popcorn

Açılışlar, düğünler, partiler, eğlenceler genellikle çeşitli ikramların yapıldığı organizasyonlardır. Bu organizasyonlarda atıştırmalık ama doyurucu, kolay hazırlanabilen ama herkesin sevdiği ikramların sunulmasına özen gösterilir. Patlamış mısır da bunlardan biridir. Hem yetişkinlerin, hem de çocukların severek tükettiği patlamış mısırlar artık organizasyonlarda yerlerini buldular. Üstelik en şaşalı organizasyonlardan daha mütevazı partilere kadar hemen hepsinde patlamış mısır görmek. Tabi bu kadar kişiye patlamış mısırı nasıl yetiştireceğinizi ve nasıl ikram edeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Bizler, İzmir patlamış mısırcı – popcorn arabası satan noktalardan en çok tercih edilenleriyiz. Mükemmel organizasyonlar hazırlamak ve kusursuz ikramlarda bulunmanızı sağlamak bizim işimiz.

Yetişkinler de, Çocuklar da Bayılacak

Çocuklar için organize edilen doğum günleri, 23 Nisan partileri ya da eğlencelerde bu popcorn arabaları yoğun ilgi görüyor. Ancak yalnızca çocuklar için yapılan organizasyonlarda değil, yetişkinlerin partilerinde de bu arabalar göz dolduruyor. Festivallerde, açılışlarda, kutlamalarda bizler bu arabaları temin ediyor ve kusursuz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Düzenlediğiniz organizasyonlardaki ikramların çeşitli ve taze olmasını istiyorsanız bizi arayın. Hem göz dolduran, hem de karın doyuran ve ağız tatlandıran popcorn arabalarımız ile partilerinizi şenlendirelim. Bayat patlamış mısırlar yüzünden misafirlerinizin zehirlenmesini ya da partiden mutsuz ayrılmasını istemezsiniz öyle değil mi? Endişelenmeyin, bizler tam donanımlı yanınızdayız.

Kilolarca Patlamış Mısırı Aynı Anda Çıkarıyor

Patlamış mısırcı – popcorn arabalarımız sürekli olarak mısır hazırlıyor. Bu sayede misafirleriniz her zaman sıcak ve taze mısırlar yiyebiliyor. Üstelik kalabalık organizasyonlarınız için de endişelenmenize gerek bulunmuyor. Çünkü bu mısırcılarımız kilolarca mısırı aynı anda patlatabiliyor. Mis gibi kokan, taptaze mısırları keyifle tüketmek de sizlere kalıyor. Mısırcı ustalarımız da etnik kostümleri ile mısır dağıtımını sağlayacak. Bu özel günlerinizde farklı bir ikramda bulunmak ve herkesi sevindirmek isterseniz bizler hazırız. Yıllardır organizasyon sektörüne verdiğimiz hizmetler sayesinde İzmir’in öncü firmalarından biri konumuna geldik. Elbette bunda uyguladığımız ekonomik fiyat politikasının payı hayli yüksek.

Belediye Etkinliklerinde de Hizmet Veriyoruz

Yalnızca kişisel değil, kurumsal ve belediye etkinliklerinde de hizmet vermekteyiz. Siz değerli belediyelerimizin düzenlediği kermeslerde, festivallerde, açılışlarda, konserlerde, piknik organizasyonlarında, özel günlerde ve haftalarda patlamış mısırcı – popcorn arabamız ile hizmet veriyoruz. Neşenize neşe katmak ve halkımızı mutlu etmek için en taze yağlar ve mısırlar ile hazırladığımız patlamış mısırları dağıtıyoruz. Güler yüzlü ekibimiz, şık ve tasarım patlamış mısır araçlarımız ile lezzeti ayağınıza getiriyoruz.

Organizasyonunuz İle Fark Yaratın

Kanepe tarzı klasikleşmiş ikramlar artık pek çok insanın görmeye alışık olduğu durumlar. Bunun yerine daha samimi ve daha lezzetli ikramlar sunarak fark yaratmak istemez misiniz? Üstelik çok daha ekonomik rakamlara. Gece ya da gündüz fark etmeksizin patlamış mısır hizmeti sunar ve hem sizleri, hem de misafirlerinizi mutlu ederiz.