İzmir Koktely Organizasyon

Kokteyller özel zamanların en can alıcı organizasyonlarıdır. Pek çok insan bu organizasyonlarda bir araya gelir. Genellikle işyeri açılışlarında, düğünlerde, nişanlarda, partilerde kokteyllere yer verilir. Ancak tüm bu hengâmede kokteylin hazırlanması için yeterli vaktiniz olmayabilir. Dolayısıyla bir şeylerin yanlış olması beraberinde hatalar silsilesini de getirmektedir. Endişelerinizi artık bir kenara bırakın. Çünkü İzmir organizasyon firmaları arasında en sık tercih edilen bizler, sizler için harika kokteyller hazırlıyoruz.

Rengârenk ve Klas Masa Düzeni

Kokteyllerin en önemli özelliği renkli organizasyonlar olmalıdır. Üstelik her şeyin kusursuz olması gerekir. Sizler için profesyonel ekibimiz ile birlikte dilediğiniz renklerde, klas masa düzeni oluşturuyoruz. Süslemeler en kaliteli kumaşlardan ve özenle yapılıyor. Balonlar, talebiniz doğrultusunda palyaçolar, kurdeleler ve şık masa örtüleri ile bir adım öne çıkmaya var mısınız? Kır düğünlerinize özel farklı kokteyl konseptlerimiz ile de tanışabilir, rüya gibi bir günün temellerini atabilirsiniz.

Leziz İkramlar Sunuyoruz

Özel konuklarınızın bulunacağı bir kokteyl için birbirinden leziz ve taze ikramlar hazırlıyoruz. Tuzlu ya da tatlı, İtalyan mutfağından Fransız mutfağına kadar pek çok çeşidi bulunduruyoruz. En kaliteli malzemelerden hazırladığımız bu ikramlar, en iyi şeflerin elinden çıkıyor. İzmir kokteyl organizasyon ve tasarım konusunda pek çok firmaya sahip olsa da bizler, her yıl yüzlerce organizasyona imza atan seçkin bir ekibiz. Güler yüzlü ekibimiz ve uygun fiyat politikamız sayesinde sizlere sunacağımız kokteyllerden çok memnun kalacaksınız. Dilerseniz katlı pasta gibi ekstra hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Sizlere ve misafirlerinize sunacağımız ikramların leziz, taze olduğundan emin olabilirsiniz.

Alkollü ya da Alkolsüz İçecekler

Kokteylinizde her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İster alkollü, ister alkolsüz içecek seçeneklerimiz ile konuklarınıza eşsiz bir gün sunuyoruz. Alkolsüz içeceklerimizin tamamı taze meyvelerden hazırlanan leziz ikramlardır. Sizler konuklarınızı karşılarken bizler tüm ayrıntılar ile tek tek ilgileniyoruz. Dilerseniz hazırlayacağımız kokteyl içecekler ile partinize renk de katabiliriz. İşinde uzman barmen ve barmeid arkadaşlarımız gün boyu içecek servisi ile ilgilenecekler ve konuklarınızın mağdur olmasını engelleyecekler. Herkesin kusursuz bir gün geçirebilmesi için çalışan bizler, çay ve kahve gibi sıcak içecekler için de hizmet sunmaktayız.

Hem Kurumsal, Hem Bireysel Kokteyller

İşyeri kokteylleriniz için de sizlere en uygun teklifleri vermeye hazırız. İzmir organizasyon ajansları arasında ilk sırada yer alan bizler, büyük, görkemli, kalabalık kurumsal partileriniz için de kusursuz hizmet veriyoruz. ayrıca çocukların da katılacağı kokteyllerde animatör ve palyaço hizmetleri sunuyoruz. Söz, nişan, düğün, doğum günü partisi, işyeri açılışı, kurumsal organizasyon demeden her yere profesyonel kokteyl hizmetlerimizi götürüyoruz. Kullandığımız ürünlerin tazeliğine ekstra önem veriyor ve hijyen konusunda hassas davranıyoruz. Ayrıca bu kokteyllerde sizlere hizmet edecek olan personellerimizin eğitimli ve güler yüzlü olmasına dikkat ediyoruz.