Açılış Organizasyonu

İzmir Açılış Organizasyonu olarak bu hizmetin en güzel tanıtım yolu tüm hizmeti ve ihtiyaç malzemelerini en kaliteli şekilde sunmayı hedeflemektir. Kullanılan aksesuarlar ve malzemeler dizayn sürecini başarılı bir şekilde yürütmemiz için imkân sağlamaktadır.

Daha fazlasını oku
Ses Sistemi Kiralama

Çeşitli ses ekipmanlarını kiralamak, satın almaktan çok daha iyi bir seçenek olabilmektedir. Küçük toplantılar, düğün ve partiler için ses sistemlerinden başlayarak, büyük ölçekteki konser veya etkinliklerde ihtiyacınız olabilecek ses sistemleri konusunda kiralama hizmeti sunuyoruz. Bu nedenle, İzmir ses sistemi kiralama olarak firmamızın etkinliklerinize en uygun ses sistemi çözümünü getireceğini söyleyebiliriz.

Daha fazlasını oku
Konser Organizasyonu

Yıllarca birçok etkinlik organizasyonun içinde bulunduğumuz için kalitemiz İzmir tarafından da onaylanmıştır. Eğlenmek ve stresli anlarınızı bir tarafa bırakmak için bizim tarafımızdan yapılan konserleri tercih edebilirsiniz. İzmir konser organizasyonu ayarlamalarında kalitemiz ve farkımız ilk dikkatleri çeken detay olarak kabul edilebilir.

Daha fazlasını oku
Profesyonel DJ Kiralama

Birçok müzik odaklı etkinlik için profesyonel DJ kiralama hizmetleri araştırması yapılmaktadır. Ayrıca bu araştırma yapılırken, DJ ekipmanları kiralama konusunda da yapılan araştırmalara yer verilmektedir. İzmir DJ kiralama konusunda kalite ve güven sunan firmamız, hem DJ hem de DJ ekipmanları kiralama açısından birçok seçeneğe yer vermektedir.

Daha fazlasını oku
Okul Mezuniyet Organizasyonu

Okulların kapanmasıyla son sınıfların talaşı başlar. Uzun yıllar boyunca birlikte alınan eğitim öğretim hayatı son bulurken yepyeni bir hayata adım atmanın sevinci de ayrı yaşanır. Buna bağlı olarak organizasyon işi devreye girer. İşte bu noktada firmamız İzmir okul mezuniyet organizasyonu seçeneği ile müşterilerimizin hizmetindedir.

Daha fazlasını oku
Led Ekran Kiralama

Eşsiz, göz alıcı ve dinamik etkinliklerin her birinin ortak yönü, harika bir vizyonun sunulmasıdır. Etkinliğinizin katılımcılar için ilgi çekici, unutulmaz ve görsel açıdan en iyi deneyimi sunması açısından kullanabileceğiniz birçok ekipman vardır. Ancak en iyi ekipman kuşkusuz LED ekranlardır. İzmir LED ekran kiralama seçeneklerimizde, organizasyonunuzun görsel açıdan mükemmel olmasını sağlamak adına ürünler sunuyoruz.

Daha fazlasını oku
Havai Fişek Gösterisi

Müşterilerimizin huzuru ve mutluluğu her şeyden önce gelir. Bunun bilinciyle yıllardır var olduk ve sizlerle olmaya devam edeceğiz. İzmir havai fişek gösterisi ile hayallerde yarım kalan hiçbir detay kalmasın. Çünkü biz varız. Tecrübeli ekibimiz var. İstekleriniz anında gerçekleştirilir.

Daha fazlasını oku
Balon Süsleme

İzmir’de hazırlamak istediğiniz doğum günleri, nişan ve düğün organizasyonlarında firmamızın kalitesine sonuna kadar güvenebilirsiniz. İzmir balon süsleme arayışlarınız eminiz ki bizimle son bulacak. Balonların bulunduğu alanlar her zaman farklı ve özeldir.

Daha fazlasını oku
Çizgi Film Maskotları

İzmir çizgi film maskotları ile açılışlar bizimle daha kaliteli ve daha özel olmaktadır. Kusursuz benzerliklerimizle tüm çizgi film kahramanlarını çiziyoruz.

Daha fazlasını oku
Şişme Oyuncak Kiralama

Keyifli vakit geçirmeleri veya ebeveynleri başka konularla ilgilenirken çocukların eğlenmesi için hazırlanan bu düzenek sayesinde şişme oyuncaklar çok beğenilmektedir. İzmir şişme oyuncak kiralama için bizi hemen arayınız. Tüm desteğimiz sizinle olacak, tüm toplantı ve partilerinizde bu oyuncaklar gözde olacaktır.

Daha fazlasını oku
Evlilik Teklifi Organizasyonu

Özel ve yeni bir hayata adımın atılacağı bu güzel günde farklı bir teklif götürmeyi kim istemez ki? İşte bu safhada kalitemize sonuna kadar güvenip size destek olmanız için bize fırsat verebilirsiniz. İzmir evlilik teklifi organizasyonu için başka adreslerde zaman kaybetmek yerine bizimle o güne odaklanıp neler yapabiliriz diye düşünelim.

Daha fazlasını oku
Tahta Bacak Gösterisi

Firma olarak çeşitli animasyon hizmeti vermekteyiz. Açılış organizasyonları, firmanızın tanıtım etkinlikleri, yıl dönümleri, doğum günleri gibi daha birçok etkinlikler için çok fazla tercih edilen İzmir tahta bacak gösterisi için internet sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Daha fazlasını oku
Çadır & Gölgelik Kiralama

Firmamız her zaman ihtiyaç duyulan çadır ihtiyacını da karşılamakta İzmir gölgelik kiralama hizmetlerinde de beğenilen bir firma olmaktadır. En kaliteli ürünler ile korunak ihtiyaçlarınızı firmamız karşılamaktadır.

Daha fazlasını oku
Bistro Masa Kiralama

Konuklarınızın organizasyonunuz süresince resmi olmayan bir şekilde yemek yemelerini mi istiyor olabilirsiniz. Bu durumda rahat bir atmosferde güzel bir sohbete davet eden mobilyaları kullanmak önemlidir. Bistro masaları, bu tanıma en iyi uyan seçenek olmaktadır. Etkinliğinizin konseptiyle eşsiz bir uyum sağlayabilecek bistro masalarından oluşan geniş bir koleksiyona firmamız bünyesinde sahibiz. İzmir bistro organizasyonu ile firmamızdan etkinliklerinize özel şık, klasik veya modern seçenekleri bulabilirsiniz.

Daha fazlasını oku
Patlamış Mısırcı – Popcorn

Üstelik en şaşalı organizasyonlardan daha mütevazı partilere kadar hemen hepsinde patlamış mısır görmek. Tabi bu kadar kişiye patlamış mısırı nasıl yetiştireceğinizi ve nasıl ikram edeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Bizler, İzmir patlamış mısırcı – popcorn arabası satan noktalardan en çok tercih edilenleriyiz.

Daha fazlasını oku
Pamuk Şekerci

Dışarıdan bakıldığında kocaman olan ve yenmeye kalkıldığında ise küçücük olan pamuk şekerin ham maddesi şekerdir. Fraklı formda yapılan şeker kocaman ve renkli halde çubuklara sarılır. Farklı renklendiricilerle istenilen renk ve büyüklükte hazırlanabilir. İzmir pamuk şekerci aramalarınız organizasyon şirketimizle son bulabilir.

Daha fazlasını oku
Doğum Günü Organizasyonu

Tüm organizasyonlarda farkımız açıkça ortada iken özellikle doğum günlerinin vazgeçilmez ismi olarak hep bir numarayız. Açık alanlar ve kapalı alanlarda İzmir doğum günü organizasyonu planladıysanız uygun fiyatlarla bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Daha fazlasını oku
Palyaço Kiralama

İzmir palyaço kiralama firmaları arasında ilk sırada yer alan bizler, palyaçolarımız ile çocuklarınıza eğitici ve öğretici oyunlar oynatıyoruz. Artık düğünlerde çocuklarınızın peşinden koşmanıza gerek yok. Çünkü onlar palyaçolarımız ile birlikte güven içinde, oyunlarınızı oynayacaklar.

Daha fazlasını oku
Sünnet Arabası

Firmamız sizler adına tüm organizasyonu en iyi şekilde yaparak, çocuklarınızın unutamayacağı anlar yaşamasına sağlamaktadır. İzmir sünnet arabası hizmetlerimizde, sizlerin tercihlerine göre, her türlü arabamız bulunmakta ve sizin istediğiniz tarzda süslemeler yapılmaktadır.

Daha fazlasını oku
Düğün Organizasyonu

İzmir düğün organizasyonu ile en özel gününüzde özel olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hazır konseptlerden seçim yapabileceğiniz gibi, farklı isteklerinize de cevap vermekteyiz. Sünnet düğünleri, kına, nişan, evlilik teklifleri ve doğum günlerinde de profesyonel olarak hizmet verilmektedir. Özel günlerinizin taçlanmasına yardımcı oluyor, İzmir nişan organizasyon firmaları olarak uzman ekip ile detaylı hizmet vermekteyiz.

Daha fazlasını oku
Kokteyl Organizasyonu

Özel konuklarınızın bulunacağı bir kokteyl için birbirinden leziz ve taze ikramlar hazırlıyoruz. Tuzlu ya da tatlı, İtalyan mutfağından Fransız mutfağına kadar pek çok çeşidi bulunduruyoruz. En kaliteli malzemelerden hazırladığımız bu ikramlar, en iyi şeflerin elinden çıkıyor. İzmir kokteyl organizasyon ve tasarım konusunda pek çok firmaya sahip olsa da bizler, her yıl yüzlerce organizasyona imza atan seçkin bir ekibiz.

Daha fazlasını oku

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için..