İzmir Çadır & Gölgelik Kiralama

Kır düğünü, kına gecesi törenleri, okul müsamereleri, sünnet şölenleri, asker eğlenceleri ve toplu piknikler için düzenlenen gece ve gündüz gösterilerinde, davetlileri güneş, yağmur, kar gibi doğa olaylarından korumak ve rahat ettirmek için genellikle çadır ve gölgeliklere ihtiyaç duyulur. Firmamız, düğün ve özel törenler için çadır ve gölgelik ihtiyaçlarını karşılayan İzmir piknik organizasyonu düzenlemelerinde tercih edilen bir firmadır. Dört mevsim gerekli olan bu hizmette kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Düğün, nişan, kokteyl ve doğum günü törenlerini açık havada yapmak isteyenlere hizmet vermekte, hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen ürünleri tüm müsamere ve törenlerde kullanmaktayız.

Gölgelik Tente

Gölgelik, genellikle yaz aylarında düzenlenen, düğün, sünnet, kokteyl, mevlit, kına gecesi, asker gecesi, okul eğlencesi ve toplu açılış gibi törenlerde misafirlerin güneşten korunmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Firmamız tarafından kurulan gölgelik tente ve çadırlar, beyaz renkte ve temiz ürünlerden oluşmakta ve sıcaklığı içeri geçirmemektedir. Organizasyonun yapılacağı alana hoş görsel oluşturacak şekilde dizayn edilmekte, tören alanında fazla yer kaplamamakta, tören ve eğlencelere katılan davetlileri güneşten korumaktadır.

Firmamız İzmir organizasyon işlerinde her türlü tören ve gösteriler için çadır ve gölgelik kiralama hizmeti vermektedir. Kurulumunu yapmış olduğumuz gölgeliklerimiz dört tarafı açık olarak üretilmiş ve düğün alanını daraltmadan tam olarak üst kısmını kapatmaktadır. Gölgelik tenteler ve çadırlarımız, beklenmedik hava olaylarına karşı korunak olarak kullanılmakta olan kaliteli ürünlerden oluşur. Piknik eğlencelerinde pikniğe katılan davetlileri yağmur ve güneşten korumak için kullanılan yağmurluk çadır hizmetlerimizle de korunaklı alanlar hazırlamakta ve tam olarak güneş ve yağmur gibi havalar için korunak ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Palmiye şemsiye ve büyük şemsiye seçeneklerimiz de firmamız hizmetleri içinde yer almaktadır.

Gölgelik Çadır

Firmamız her zaman ihtiyaç duyulan çadır ihtiyacını da karşılamakta İzmir gölgelik kiralama hizmetlerinde de beğenilen bir firma olmaktadır. En kaliteli ürünler ile korunak ihtiyaçlarınızı firmamız karşılamaktadır. Organizasyon ve davetlerinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız, ürün montaj hizmetlerini de kalite standartlarında gerçekleştiren bir firmadır. Davet ve merasimlerinizde misafirlerinizi rahat ettirecek tüm detayları firmamız düşünmekte ve sizler için en kaliteli ve konforlu hizmetleri vermekteyiz.

Kış İçin Çadır

Firmamız kışın yapılacak gösteri, mevlit, açılış ve davetleriniz için davetlilerinizi kış şartlarından koruyan çadır ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır.

Çadır Ve Gölgelik Kiralamada Ekonomik Fiyatlar

Firmamız düğün, açılış, sünnet, mevlit, asker gecesi, kokteyl ve her türlü eğlenceleriniz için çadır ve gölgelik kiralama hizmeti vermektedir. Kullanmış olduğumuz tüm ürünler kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dayanıklı ürünlerdir. Firmamız çadır ve gölgelik kiralama hizmetini uygun fiyatlar dahilinde sunmakta ve kurulum ve montaj işlerinde müşteri dostu olmaktadır. Düğün, dernek, eğlence, açılış, kokteyl, müsamere törenlerinizde kullanmanız için gerekli olan bu ürünleri firmamızla iletişim kurarak, uygun fiyat seçenekleri ile kiralayabilirsiniz.