İzmir Açılış Organizasyonu

Tüm işyerleri ve firmalar tanıtımları için bir takım düzenlemeler yapmak istemektedirler. Gelen konuklar için tam teşekküllü tanıtım hizmetleri sunmak amacımızdır. Bu hizmet bir çok firmanın ve kuruluşun önem verdiği hizmetlerden biridir. Bu hizmetler için yapacağınız etkinlikte başarılı bir firma bulmak çok önemlidir. Açılış Broşür Dağıtımı, kostümlü ve kostümsüz elemanlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Gerçek bir tanıtım için profesyonel firma ile çalışmak gerekir. Bu nedenle nasıl yapılır, nelere dikkat edilmeli, neler ikram edilir, fiyatları ve örnekleri sizlere sunacağız. İyi konuk karşılamak için bunlara dikkat etmek gereklidir. Bu süreçte işletme sahipleri ile iş birliği yaparak memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim için önem arz etmektedir. Tecrübeli ve kurumsal yapımımız ile birlikte profesyonel ekip içerisindeyiz.

 

 

 

Ekol Organizasyon Tanıtım

İzmir Açılış Organizasyonu olarak bu hizmetin en güzel tanıtım yolu tüm hizmeti ve ihtiyaç malzemelerini en kaliteli şekilde sunmayı hedeflemektir. Kullanılan aksesuarlar ve malzemeler dizayn sürecini başarılı bir şekilde yürütmemiz için imkân sağlamaktadır. Organizasyonlarında donanım açısından zenginliğimiz ile hizmetlerinizi kendi bünyemizde karşılıyor ve önemsiyoruz. Kokteyl masası süsleme, servis elemanı ,servis gereçleri ve taze yiyecek ve içecek seçenekleriyle sizlere tek elden ve uygun fiyatlarla, sizlerin memnuniyetinizi sağlayarak hizmet vermekten mutluluk duyarız. İşletmenizin önü, mekanınız neresi olursa olsun harika bir mekan haline getirilebiliriz. Müşterilerimiz adına tüm detayları temin ediyoruz.

İkramlar

İster klasik müzik eşliğinde sade etkinlik, ister iş görüşmelerinizin yapılacağı sakin ve şık bir hizmet, isterse bol çeşitli yiyecek içecek ikramının olduğu dj partileri adına aradığınız tüm ayrıntıyı bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Bu tür hizmetlerde dikkat çekmek çok önemlidir. Açılış süslemeleri ne kadar dikkat çekici olursa insanların o kadar ilgisini çekecektir. Hem hoş bir görüntü hem de güzel bir süslemeye olanak sağlayan aksesuarlar tercih edilmelidir. Bu tarz hizmetler müşterilerin isteklerine göre oluşturulur. İkramlar, süslemeler, müzikler, yiyecekler, içecekler gibi her şey müşterilerin isteklerine göre oluşturulur.

 

Müşteri Memnuniyeti

Ayrıca İzmir Organizasyon olarak hizmetlerde bizimle çalışmak isteyen işletmeler hakkında ayrıntılı analiz yaparak Müşteri kitlesi, ilgi alanları saptanarak bu alanda etkinlik planlanır. İşletme tarafından sergilenen görsel zenginliği müşteri kitlesine ulaştırmak bizim için önem arz etmektedir. İşletmeye en uygun tasarım seçilerek işletmenin sunmuş olduğu hizmeti ön plana alırız. İşletme adını taşıyan aksesuarlar, süsler ve işletmenin sektördeki amaç ve hedefini belirten gereçler oluşturulur. İşletmenin davetlilere yapacağı tanıtım ekipmanlarının seçimi, bunların neler olacağı, nasıl olacağı sunulan tüm bu hizmetler firmanızın sektörde uzun vadede kalmasını desteleyecek nitelikte olacağı göz önünde bulundurulacak biçimde hazırlanmaktadır. Davetlilerinizin aklında iyi bir yer edinmek ve memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamak için bu aşamalara özen gösterilmekte, akılda kalıcılığı sağlamak için çaba sarf edilmektedir. Kusursuz, planlı, başaralı ve hafızlardan silinmeyecek bir etkinlik en önemli amacımızdır.